Yönetim Kurulu Mesajı

Saygıdeğer iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve değerli çalışanlarımız;

1984 yılından itibaren içinde olduğumuz ticaret hayatında Sertepe Grup olarak başarının temelinin ‘’insan’’ olduğuna inandık. Bu yüzden hep insana yatırım yaptık. Geriye dönüp baktığımızda yönetim anlayışımız ile doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. 

Biz “Bir Olmanın Gücü”ne inanan bir ekibiz. Faaliyette bulunduğumuz bütün sektörlerde, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlerle beraber emin adımlarla yükseleceğimizden hiçbir şüphemiz yok.

İçinde yaşadığımız sosyal çevremize ve ülkemize olan sorumluluğumuzu biliyoruz. Güçlü bir kurum olarak işimizin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz yatırım ve projelerle, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve en önemlisi ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğimizin sözünü vermek istiyoruz. 

Yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyip, cesur kararlar almamızı sağlayan, özveriyle çalışan yönetim kadromuza, işini sahiplenip fedakarlıkla görevini yerine getiren çalışanlarımıza, bize her zaman güvenip yukarıya taşıyan müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.